O Tiens

S touto firmou spolupracuji již 9 let a mám již nespočetně pozitivních výsledků u různých zdravotních problémů.

TIENS je mezinárodní firma, která působí téměř ve všech zemích světa a více než 30 miliónů domácností využívá jejich produkty.

Motto firmy: "PŘISPÍVAT SPOLEČNOSTI NAVRACENÍM ZDRAVÍ"

TIENS produkty vychází z teorie jinu a jangu společně s teorií pěti prvků. Kořeny TIENS tkví pevně v Číně a čerpají z bohaté studnice moudrosti tradiční čínské medicíny. Zároveň ji propojují s nejvyspělější technologií a výzkumem. Výsledkem jsou unikátní přístroje pro zdraví a bioaktivní potravinové doplňky.

Firma TIENS vytvořila kompletní program pro udržení dobré fyzické i psychické rovnováhy.

Koncept udržení zdraví, jak jej propaguje TIENS, vychází z hlavního pravidla čínské medicíny, předcházet, nikoli léčit.


Zahrnuje tři stádia:

DETOXIKACE (PROČISTĚNÍ)
REGENERACE (POSÍLENÍ)
HARMONIZACE (VYVÁŽENÍ)

TIENS výrobky jsou rozděleny do těchto tří skupin tak, aby si každý mohl zvolit doplněk, který nejlépe odpovídá momentálním potřebám jeho těla.

Stádia

Detoxikace

Rychlé životní tempo, znečištěné životní prostředí, nezdravá strava, to vše stojí za zvýšenou hladinou nejrůznějších toxinů v těle. Ta se negativně odráží na naší náladě a vede k mnoha neduhům. V těle se začínají hromadit například těžké kovy či složky umělých barviv a konzervantů přidávaných do potravin a nápojů. To vede ke snížené míře vstřebávání výživných látek, proto může být užívání doplňků méně účinné. Tělo se dokáže zbavit jen zlomku toxinů. Potravinové doplňky z řady pro pročištění jsou vytvořeny tak, aby tělo podpořily v procesu očisty – vyloučení toxinů ze zažívacího traktu, z plic, kůže, cév – a aby všechny tělesné orgány a systémy mohly začít fungovat optimálně. V doplňcích určených na pročištění najdeme například výtažek ze zeleného čaje, lotosové listy, rebarboru či rybí tuk.

Regenerace

Po pročištění můžeme pokročit k fázi posílení. Výrobky z této řady podporují dýchací, oběhový a zažívací systém spolu s močovými cestami a poskytují tělu složky nezbytné pro jejich správné fungování. Ve složení přípravků řady pro posílení se nachází například zinek či vápník.

Důležitá součást této fáze je doplnění, výživných látek, které pomáhají regulovat funkce všech orgánů a soustav, a posilují tak přirozené obranné mechanismy těla. Ve výrobcích se nachází například spirulina, čínské datle, kordyceps (léčivá houba), česnek a lněné semínko.

Harmonizace

Poslední fáze přichází, když je tělo dokonale očištěné, posílené a doplněné všemi látkami (vitamíny, minerály, atd.), které jsou důležité pro správné fungování organismu. V této fázi se cítíme skvěle – plni energie, bez obtíží, a s radostí do života.

Podle tradiční čínské medicíny je tento stav ZDRAVÍ pro naše tělo ten nejpřirozenější stav bytí, kdy si můžeme naplno užívat kvalit života až do vysokého věku. Při prožití tohoto blahodárného stavu budete zcela automaticky myslet na prevenci, abychom si života mohli opravdu užívat a ne jen přežívat.